Miért halogatod a családi fotózást? (és miért bánod meg később)

Ez kemény lesz, de igaz.

A legtöbb család nem azért nem csináltat képeket, mert nincs ideje.


Hanem mert:
– „majd ha lefogyok”
– „majd ha nagyobb lesz a gyerek”
– „majd ha nyugodtabb időszak lesz”

A valóság

Az a „majd” nem jön el.

Mindig lesz:
– fáradtság
– rohanás
– kifogás

És közben telik az idő.

Amit később látni fogsz

Nem azt fogod nézni:
– milyen volt a hajad
– mennyire volt rend a lakásban

Hanem ezt:

„Miért nincs több közös képünk ebből az időszakból?”

A fotózás nem a tökéletes pillanatról szól

Hanem arról, hogy:
– megállítasz egy időszakot
– elteszed későbbre
– vissza tudsz rá nézni

Egy gondolat, amit érdemes elvinni

A gyereked most ilyen.

Nem egy év múlva.
Nem amikor minden ideális.

Most.


Ha nem tudod, hogyan kezdj bele

Pont ezért készítettem egy egyszerű PDF-et:

– segít elindulni
– leveszi a nyomást
– megmutatja az első lépéseket

👉 Innen tudod letölteni

Hasonló cikkek